Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek 10:00-18:00

o-mnie-ver2

Kim jestem?

Nazywam się Magdalena Błońska. Jestem dyplomowanym groomerem stylistą. Na co dzień zajmuje się kreowaniem wizerunku moich czworonożnych przyjaciół. Praca, którą wykonuje jest połączeniem mojego wieloletniego zamiłowania do zwierząt i groomingu, którego korzenie sięgają najmłodszych lat życia. Wychowałam się w domu wypełnionym miłością do zwierząt. Dorastałam wśród licznego grona czworonożnych przyjaciół ucząc się ich świata, potrzeb oraz języka. Jestem ambitną perfekcjonistką, która stawia na komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie moich futrzatych klientów. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą dwójki cudownych dzieci i właścicielką dwóch adoptowanych piesków.

Dlaczego mnie wybrać ?

Moja wiedza i doświadczenie zapewni Twojemu pupilowi odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym stworzę dla niego przepiękną fryzurę, która nie tylko będzie się wspaniale na nim prezentowała i wyeksponuje jego walory piękna, ale również uwzględni temperament i charakterystykę rasy, do której należy. Wszystko to odbędzie się na najwyższym poziomie, w przyjaznej atmosferze z zachowaniem należytego szacunku wobec Twojego pieska.

Co mnie wyróżnia ?

Dbając o najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług, staram się nieustannie doskonalić swój warsztat pracy biorąc aktywny udział w wydarzeniach groomerskiego świata. Podnoszę kwalifikacje poprzez liczne seminaria i warsztaty ucząc się u najlepszych groomerów z Polski i za granicy. Uczestniczę w wystawach psów rasowych i konkursach fryzjerskich śledząc światowe trendy modowe i nowości z zakresu kosmatologii. Moje przyjaźnie i stała współpraca z groomerami, hodowcami, szkoleniowcami i lekarzami weterynarii z całej Polski owocuje dostępem do fachowej wiedzy niezbędnej w rozwiązywaniu problemów z którymi często borykają się Państwo na co dzień.Pasja rodzi profesjonalizm
Profesjonalizm daje jakość

Opinie klientów

Dbam o najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług. Podnoszę kwalifikacje poprzez liczne seminaria i warsztaty ucząc się u najlepszych groomerów z Polski i za granicy.

Dodaj opinię
 • Hubert Wilczak

  klient

  Super salon i obsługa polecam wszystkim

 • Piotr Olczak

  klient

  Polecam! Profesjonalny, modny salon. Pies wychodzi nie tylko piękny, ale również szczęśliwy.

 • Ania Ogórek

  klientka

  Zdecydowanie polecam!!! Moja Maltanka wychodzi jak gwiazda z salonu Madlen

Podaruj Twojemu pupilowi odrobinę luksusu i dołącz do grona zadowolonych klientów Studia Madlen.